L2Fortuna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Section

+5
POiSON
SasukeUchiha
Ronaldo7
NightBringer
Massacre
9 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Ronaldo7 Tue Mar 16, 2010 1:00 am

Bah...stiti ceva...voi sunteti obsedati de jocul asta...Asta e FOR FUN...dar voi sunteti maniaci.Nu ma intereseaza ce zice lumea...Massacre...dak eram in locul tau taceam...Tii minte cand mi'ai furat AM(+16) impreuna cu B1sh0p pe fortuna pt k voi nu erati in stare sa enchantati?
Lasa mah...macar sa fiu yo noob...dar yo imi traiesc viata...nu k voi obsedati de l2 sa stati 24/24 pe joc...sa nu mai stiti cei aia familie,ce sunt aia prieteni...
Respectele mele la toti expertii in l2 si multa bafta in continuare;)

Ronaldo7

Posts : 4
Join date : 2010-03-08

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Tue Mar 16, 2010 7:25 am

nici eu nu prea mai am timp de l2... joc max 2 ore pe zii Shocked
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Tue Mar 16, 2010 3:51 pm

Ronaldo7 wrote:Bah...stiti ceva...voi sunteti obsedati de jocul asta...Asta e FOR FUN...dar voi sunteti maniaci.Nu ma intereseaza ce zice lumea...Massacre...dak eram in locul tau taceam...Tii minte cand mi'ai furat AM(+16) impreuna cu B1sh0p pe fortuna pt k voi nu erati in stare sa enchantati?
Lasa mah...macar sa fiu yo noob...dar yo imi traiesc viata...nu k voi obsedati de l2 sa stati 24/24 pe joc...sa nu mai stiti cei aia familie,ce sunt aia prieteni...
Respectele mele la toti expertii in l2 si multa bafta in continuare;)

Ha... daca stiu cum sa ma bufez si daca stiu sa joc mai bine ca tine nu inseamna ca is obsedat, inseamna ca imi place sa fiu bun la cea ce fac, la orice joc care il joci de placere involuntar te implici mai tare si incerci sa afli cat mai multe despre el.
Archana aia cu care tot imi dai peste nas...la cine ti-ai dat tu accountu de la caracter, mie? B1sh0p ti-l stia, el ti-a luat arma ca lui i-a trebuit-o, eu eram foarte multumit de itemele care le aveam, in special alta arma nu imi trebuia pentru augumentu ce il aveam pe arma mea.
Si da, in cazu tau eram mai prieten daca te lasam sa te joci in lumea ta si nu incercam sa te bag intr-un clan mai bun de unde aveai ceva de invatat... pe urma sa mi se spuna ca tu nu ai habar sa te joci... dupa atata vreme.
Nu stiu pe cine incerci tu sa minti, pe lumea din jur sau pe tine? Daca o persoana se pricepe la un lucru nu inseama ca e obsedata si se preocupa 24 din 24 doar de acelasi lucru, in caszul meu fac o facultate la care trebuie sa te dedici destul de mult casa o poti termina, am si un job ca nu am de gand sa stau pe banii paritilor toata viatza fac un sport la care fac antrenamente de 4 ori pe saptamana si tot imi fac timp si pt L2 si nici ala nu il joc degeaba poate in cazul tau il joci de plictiseala ca nu ai ce face in timpu liber
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Ronaldo7 Tue Mar 16, 2010 5:34 pm

Hai k yo nu mai am chef de cearta ca pierd timpul aiurea...Bv tie,esti bun.Mult succes in continuare.
Bafta la noroc!

Ronaldo7

Posts : 4
Join date : 2010-03-08

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Alive Tue Mar 16, 2010 6:18 pm

Massacre wrote:
Ronaldo7 wrote:Bah...stiti ceva...voi sunteti obsedati de jocul asta...Asta e FOR FUN...dar voi sunteti maniaci.Nu ma intereseaza ce zice lumea...Massacre...dak eram in locul tau taceam...Tii minte cand mi'ai furat AM(+16) impreuna cu B1sh0p pe fortuna pt k voi nu erati in stare sa enchantati?
Lasa mah...macar sa fiu yo noob...dar yo imi traiesc viata...nu k voi obsedati de l2 sa stati 24/24 pe joc...sa nu mai stiti cei aia familie,ce sunt aia prieteni...
Respectele mele la toti expertii in l2 si multa bafta in continuare;)

Ha... daca stiu cum sa ma bufez si daca stiu sa joc mai bine ca tine nu inseamna ca is obsedat, inseamna ca imi place sa fiu bun la cea ce fac, la orice joc care il joci de placere involuntar te implici mai tare si incerci sa afli cat mai multe despre el.
Archana aia cu care tot imi dai peste nas...la cine ti-ai dat tu accountu de la caracter, mie? B1sh0p ti-l stia, el ti-a luat arma ca lui i-a trebuit-o, eu eram foarte multumit de itemele care le aveam, in special alta arma nu imi trebuia pentru augumentu ce il aveam pe arma mea.
Si da, in cazu tau eram mai prieten daca te lasam sa te joci in lumea ta si nu incercam sa te bag intr-un clan mai bun de unde aveai ceva de invatat... pe urma sa mi se spuna ca tu nu ai habar sa te joci... dupa atata vreme.
Nu stiu pe cine incerci tu sa minti, pe lumea din jur sau pe tine? Daca o persoana se pricepe la un lucru nu inseama ca e obsedata si se preocupa 24 din 24 doar de acelasi lucru, in caszul meu fac o facultate la care trebuie sa te dedici destul de mult casa o poti termina, am si un job ca nu am de gand sa stau pe banii paritilor toata viatza fac un sport la care fac antrenamente de 4 ori pe saptamana si tot imi fac timp si pt L2 si nici ala nu il joc degeaba poate in cazul tau il joci de plictiseala ca nu ai ce face in timpu liber

Frate scrii romane? laso moale, si zeul ala de clan lider al tau e cam idiot sincer, cum adica un bishop sa nu foloseasca bless the soul? da nu le trebe mana? De experti din astia dau pe dinafara , momentan am iesit din lumea l2-ului , am multe amintiri , si cum zice chips si eu prefer munca in 2 , eu cu el am facut multe chestii memorabile nu doar pe fortuna, si sincer nici tu nu esti zeu odata ce de fiecare data cand faceam aman2 pvp eram singur si tu cu spaniolii tai si vo mai si luati in barba , nu-mi cere screen ca nu's idiot sa fac screen la fiecare cacat.Nu zic ca nu stii l2 , poate stii mai mult ca mine dar clan leaderu ala a tau e pur si simplu o barba de om.

Ciau (ma stii doar nu intreba).
Alive
Alive

Posts : 13
Join date : 2010-03-07
Age : 32
Location : In a blonde's Fantasy

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  CursedSoul Tue Mar 16, 2010 7:26 pm

Alive wrote:
am facut multe chestii memorabile nu doar pe fortuna.
Buahahaaha Very Happy Very Happy Very Happy ce mai alive ? ce ai reusit sa faci ma? Daca tu ai facut cv memorabil pe fortuna , eu sunt Michael Jackson Reincarnat! cheers
CursedSoul
CursedSoul

Posts : 8
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Tue Mar 16, 2010 8:31 pm

Alive wrote:Frate scrii romane? laso moale, si zeul ala de clan lider al tau e cam idiot sincer, cum adica un bishop sa nu foloseasca bless the soul? da nu le trebe mana? De experti din astia dau pe dinafara , momentan am iesit din lumea l2-ului , am multe amintiri , si cum zice chips si eu prefer munca in 2 , eu cu el am facut multe chestii memorabile nu doar pe fortuna, si sincer nici tu nu esti zeu odata ce de fiecare data cand faceam aman2 pvp eram singur si tu cu spaniolii tai si vo mai si luati in barba , nu-mi cere screen ca nu's idiot sa fac screen la fiecare cacat.Nu zic ca nu stii l2 , poate stii mai mult ca mine dar clan leaderu ala a tau e pur si simplu o barba de om.

Ciau (ma stii doar nu intreba).

Am mai zis de o gramada de ori si mai repet... nu am zis niciodata k is cel mai tare tot timpu ii ce va de invatat in L2...
Pe un server cu limta de 24 de buffe in special Bless the soul e unloc ocupat degeaba in lista cand ai potiuni care iti incarca mana instant. El poate prefera sa aiba un song of champ/renewal sau alt buff ce un il gasesti la NPC buffer decat sa poarta bless the soul.
Poate vrei tu sa faci impresie p forum da eu n utin minte sa ma fi facut tu singur pe mine si spaniolii de-odata. Poate dak noi ne bateam cu alcineva si tu sa fi dat de dupa un copac de unde sa nu te vedem... sau 1vs1 ar fi o posibilitate
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Alive Tue Mar 16, 2010 10:17 pm

Nu vreau sa uimesc pe nimeni , si nam zis ca vam dat pe toti jos erai tu cu inca 3 si eram in primavel toti pica 1 se respawna, nu aveam cum sa va pic pana la urma dupa ce mam folosit de tot si dupa ce mi-ai prins supensionu am picat dar faza a fost ca erati 3-4 cred si nu ma puteati da jos , si vorbesti de tactici si mari clan lideri... laso moarta

@cursedsoul tu ai jucat 2 zile pe fortuna ai facut 3 pvp-uri si comentezi pe aici? sincer n-am chef, ciau.
Alive
Alive

Posts : 13
Join date : 2010-03-07
Age : 32
Location : In a blonde's Fantasy

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  xXChipXx Tue Mar 16, 2010 10:48 pm

Alive wrote:
@cursedsoul tu ai jucat 2 zile pe fortuna ai facut 3 pvp-uri si comentezi pe aici? sincer n-am chef, ciau.

PWNED =))
xXChipXx
xXChipXx

Posts : 9
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Wed Mar 17, 2010 12:23 am

Alive wrote:Nu vreau sa uimesc pe nimeni , si nam zis ca vam dat pe toti jos erai tu cu inca 3 si eram in primavel toti pica 1 se respawna, nu aveam cum sa va pic pana la urma dupa ce mam folosit de tot si dupa ce mi-ai prins supensionu am picat dar faza a fost ca erati 3-4 cred si nu ma puteati da jos , si vorbesti de tactici si mari clan lideri... laso moarta
Lol frate cu ce te lauzi tu... cu spawnkill , mai bine nu ziceai nimik =)
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Alive Wed Mar 17, 2010 3:15 pm

De unde ai luat spawnkillu ma? si cum sa fac spawnkill cand pe fortuna pe g2 daca nu te miscai nu faceai dmg in spawn , frate tu cat mai vrei sa te scoti? eu inchei discutia ca vad ca tot minte de copil de 12 ani ai si asta e nasol .
Alive
Alive

Posts : 13
Join date : 2010-03-07
Age : 32
Location : In a blonde's Fantasy

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Wed Mar 17, 2010 6:49 pm

Sti tu lafel d bine ca si mine cum era cand dadeai to village te dadea in spawn fara CP si cu 80% HP si u stateai la panda la care cum isi da nobless.
Cand omori p cineva in zona de spawn se numeste spawn kill
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  xXChipXx Wed Mar 17, 2010 8:20 pm

Ba! Tu stii ce e ala spawn kill? eu din cate stiu spawn killu e atunci cand te teleportezi , ajunge charu acolo dar u inca mai ai ecranul negru si dak te omoara cineva in timpu asta nu ai cum sa reactionezi pt ca nu vezi ce se intampla...da nu ca apariin spawnkill ii vezi pe toti si te uiti la ei cu gandu ca : hehe da nu ma omoara k is in spawn.. o pwla k nu e asa.
xXChipXx
xXChipXx

Posts : 9
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Wed Mar 17, 2010 8:50 pm

xXChipXx wrote:Ba! Tu stii ce e ala spawn kill? eu din cate stiu spawn killu e atunci cand te teleportezi , ajunge charu acolo dar u inca mai ai ecranul negru si dak te omoara cineva in timpu asta nu ai cum sa reactionezi pt ca nu vezi ce se intampla...da nu ca apariin spawnkill ii vezi pe toti si te uiti la ei cu gandu ca : hehe da nu ma omoara k is in spawn.. o pwla k nu e asa.

Exact... cand mori in spawn si nu ai timp sa reactionezi e spawnkill...
Da faza ca iti ajunge caracteru la destinatie si tu inca ai ecranu negru si cand iti apare, caracteru tau e mort.... aia inseamna k nu ai comp bun sau nu ai destui rami xD
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  CursedSoul Wed Mar 17, 2010 11:07 pm

Hah Al1v3 eu am jucat pe fortuna de pe c5 am jucat de acum 2 ani dar am iesit, mai tacati gura aia ca esti vai de tine pe unde ajungi. pirat Mai bine lasa-te de l2 si apucate de Rapellz(in caz ca nu sti, este un joc in care pvp-ul lipseste cu desavarsire Razz ) Si mai lasa-ti aerele astea de mare jucator de l2, te dai mare ca ai fost mare jucator pe fortuna. Sa nu se inteleaga gresit, nu spun ca eu am fost cel mai bun, dar au fost muuulti peste tine ma, ai luat si tu hero cand au ramas 25 playeri on. De ce nu ai luat hero cand eram noi pe c5 si cand eram peste 500 playeri Evil or Very Mad . Si chip, altu la fel ca alive , fraatilor va dau server marfa ----> l2Crewq acolo intrati sunt 5 ppl on, si luati hero ca de veniti legende bom o sa fiu mandru ca am jucat cu doi playeri de au luat hero cu 3 pl on BV
Eu imi inchei activitatea in aceste contre pe care le-ati deschis.
CursedSoul Arrow
CursedSoul
CursedSoul

Posts : 8
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  xXChipXx Wed Mar 17, 2010 11:26 pm

CursedSoul wrote:Hah Al1v3 eu am jucat pe fortuna de pe c5 am jucat de acum 2 ani dar am iesit, mai tacati gura aia ca esti vai de tine pe unde ajungi. pirat Mai bine lasa-te de l2 si apucate de Rapellz(in caz ca nu sti, este un joc in care pvp-ul lipseste cu desavarsire Razz ) Si mai lasa-ti aerele astea de mare jucator de l2, te dai mare ca ai fost mare jucator pe fortuna. Sa nu se inteleaga gresit, nu spun ca eu am fost cel mai bun, dar au fost muuulti peste tine ma, ai luat si tu hero cand au ramas 25 playeri on. De ce nu ai luat hero cand eram noi pe c5 si cand eram peste 500 playeri Evil or Very Mad . Si chip, altu la fel ca alive , fraatilor va dau server marfa ----> l2Crewq acolo intrati sunt 5 ppl on, si luati hero ca de veniti legende bom o sa fiu mandru ca am jucat cu doi playeri de au luat hero cu 3 pl on BV
Eu imi inchei activitatea in aceste contre pe care le-ati deschis.
CursedSoul Arrow

Ai vorbit si tu... sa nu adormi probabil. hai sa iti spun si eu ceva Sugi Pula Wink
xXChipXx
xXChipXx

Posts : 9
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Thu Mar 18, 2010 12:34 pm

baieti opriti cearta si aruncati un ochi la asta http://l2quest.zymichost.com/ am deschis un nou server de l2 gracia/epilogue si aseara am avut 124 oameni online (e deschis de 2 zile) fortuna like What a Face serverul se axeaza pe questuri cre sunt 25x iar xp 10x Suspect playeri deja au facut in 2 zile lvl 60 iar itemele se cumpara fff usor inafara de vesper cre nui schimbat dar se farmeaza cva ptr el apoi scroll enchant s grade se farmeaza putintel mai greu safe +10 max +16 iar enchant rateul este 25% si cu bless 100%
bews se face rpd si nui indicat sal folositi de la +1 bounce

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Alive Thu Mar 18, 2010 2:20 pm

CursedSoul wrote:Hah Al1v3 eu am jucat pe fortuna de pe c5 am jucat de acum 2 ani dar am iesit, mai tacati gura aia ca esti vai de tine pe unde ajungi. pirat Mai bine lasa-te de l2 si apucate de Rapellz(in caz ca nu sti, este un joc in care pvp-ul lipseste cu desavarsire Razz ) Si mai lasa-ti aerele astea de mare jucator de l2, te dai mare ca ai fost mare jucator pe fortuna. Sa nu se inteleaga gresit, nu spun ca eu am fost cel mai bun, dar au fost muuulti peste tine ma, ai luat si tu hero cand au ramas 25 playeri on. De ce nu ai luat hero cand eram noi pe c5 si cand eram peste 500 playeri Evil or Very Mad . Si chip, altu la fel ca alive , fraatilor va dau server marfa ----> l2Crewq acolo intrati sunt 5 ppl on, si luati hero ca de veniti legende bom o sa fiu mandru ca am jucat cu doi playeri de au luat hero cu 3 pl on BV
Eu imi inchei activitatea in aceste contre pe care le-ati deschis.
CursedSoul Arrow
Vai jucai tu pe c5, nu erai nici in clasa 1 si jucai pe c5, clar , nu faceam fata? sau ce ca nu inteleg , daca iti vine archana cu tot +25 pe ea si tu esti cu +6 si o arma vai de capu ei abia dusa la 10 ce vrei sa-i faci ma? nu-i mai pupati in cur pe b2b ca aia doar cand au fost donatii au fost si ei buni , de ce au iesit la o saptamana dupa ce au reintrat de pe fortuna cand era nondonate? gaseste-mi o explicatie sa nu zici playeri ca abia se deschisese si erau in jur de 80-100 la inceput.. pe ce server ne-am mai intalnit noi si eu n-am facut nimic?. Lasate frate stiu ca-mi esti fan dar gata , sincer , dute si scoate buletinu si apoi contacteaza-ma.
Alive
Alive

Posts : 13
Join date : 2010-03-07
Age : 32
Location : In a blonde's Fantasy

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Thu Mar 18, 2010 8:02 pm

mai simplu ii zici ca nu dai autografe azi What a Face ideea e ca nui nevoie de cearta si intrati pe server lol!

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Aslan Fri Mar 19, 2010 12:27 pm

Ma bucur sa vad ca tot romanii sunt cei mai mari spamm'eri aici pe server Twisted Evil . Pe multi dintre voi nu-i stiu dar sunt cativa pe care ii cunosc de pe Fortuna (Interlude) fie ca am luptat impreuna impotriva B2B sau a lui Imago/Cecil si care mai erau pacolo.
Cea mai frumoasa perioada petrecuta pe fortuna a fost inainte de primul whipe - restul a fost "0" .

Respect pentru cei ce merita .

Aslan

Posts : 1
Join date : 2010-03-19

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Fri Mar 19, 2010 12:30 pm

hopa aslan nu credeam ca o sa te mai vad affraid ma bucur ca teai intors si u peaici pe forum Very Happy

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Sat Mar 20, 2010 8:47 pm

xXChipXx wrote:
Alive wrote:
@cursedsoul tu ai jucat 2 zile pe fortuna ai facut 3 pvp-uri si comentezi pe aici? sincer n-am chef, ciau.

PWNED =))

+1 are dreptate tu nu mai jucai pe fortuna atunci Smile asa ca nu stii ce a fost... eh ..good memories Crying or Very sad


ma refer la cursed Rolling Eyes


Last edited by NightBringer on Sat Mar 20, 2010 8:56 pm; edited 1 time in total
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Sat Mar 20, 2010 8:52 pm

mda chip tot suge pla la cai morti indiferent de ce-ai face Twisted Evil

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section - Page 2 Empty Re: Romanian Section

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum