L2Fortuna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romanian Section

+5
POiSON
SasukeUchiha
Ronaldo7
NightBringer
Massacre
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Romanian Section Empty Romanian Section

Post  Massacre Mon Mar 08, 2010 4:18 pm

Pe ce servere va mai petreceti ?
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Mon Mar 08, 2010 7:36 pm

caut un server de epilogue da nu gasesc nici unu fain Rolling Eyes
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Mon Mar 08, 2010 7:56 pm

Ronaldo7 si inca cativa s-o adunat pe l2mxc... cu putin diferit de fortuna
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Mon Mar 08, 2010 8:10 pm

stiu sv'u ca am jucat pe el cateva zile si am lvl 77 dar nu imi place Laughing
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Ronaldo7 Mon Mar 08, 2010 10:46 pm

Yo joc pe l2mxc...e alive,cs960,nigger,chip,morpheus,ignore,soul(din LOD de pe fortuna:P)...si mai sunt cativa dar momentan nu mii mai aduc aminte care sunt:P...Va astept si pe voi dak vreti.Sa facem un clan numai cu oameni de pe fortuna,dar sa nu ne certam intre noi ca fraierii...din cauza orgoliilor....

Ronaldo7

Posts : 4
Join date : 2010-03-08

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Wed Mar 10, 2010 12:40 pm

hmmm eu cu inca niste amici de pe fortuna am intrat pe l2KungFu un clasic epilog e destul de marfa se farmeaza greu si este mai convenabil sa faci ++ s grade dar merge, avem siege sambata si o sa fie in jur de 500-700 oameni Laughing

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  POiSON Wed Mar 10, 2010 4:04 pm

sugi pula Laughing Laughing Razz Razz

POiSON

Posts : 19
Join date : 2010-03-10

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Wed Mar 10, 2010 8:31 pm

eu nu spun "date-n ma-ta de ciorbalau" dar se intelege Twisted Evil

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Fri Mar 12, 2010 5:23 pm

Cristi sa sti ca REGRET nespus ca v-am chemat in clanu meu pe L2Mxc m-ati facut de rusine.... in special tu. Joci de atata vreme lineage si tu NU STI CUM SA TE BUFEZI? Am crezut ca ma pot baza pe voi sunteti varza frate... mai bine lasativa ma de lineage jucati si voi CS sau NFS in pula mea... ma d ade TOTI romanii de care dau is lafel ma incezuti si incuiati la cap ca niste copii de clasa a 5-a
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Ronaldo7 Fri Mar 12, 2010 6:24 pm

Mah...la cat de retardat mintal e clan leaderul ala....Si nu cred k yo nu m'am bufat bine:))...Pai ma face pe mine prost si idiot k mi'am facut un alt caracter?Si mi'am bagat pula...Ala ia jocul prea in serios...frate jocul asta e "for fun" nu pentru maniaci care stau toata ziua in casa si o dau pe laba ca n'au ce fute...Si app...e pardaf omu...a trebuit sa vina aseara 7 oameni k sa ma omoare pe mine si pe cs;) k i'am futut pe 4....
Ala imi zice mie k pierd timpul la farmat sau sa cresc...Pe el il doare in pula k el foloseste cheaturi...si mi'am bagat pula.Asa k ne vedem la siege la aden sa vedem acolo cat de bun e clanu ala k prea il lauzi asa mult...

Ronaldo7

Posts : 4
Join date : 2010-03-08

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Fri Mar 12, 2010 6:51 pm

Ba lasa-te nu te mai lauda atata... stim foarte bine amandoi cum joci tu daca tot vrei sa sti am fost deja cu ei la aden siege cu un singur party... cu clanu asta i-am batut si pe cei din b2b.... si pe fortuna voi nu ati fost in stare nici macar sa le tineti piept la aia...
Ce ceaturi ? Nu vorbi despre ce nu sti... nu te mai bate cu pumnu un piept sa imi areti tu mie cat de tare esti k nu iti tine
Aici nu e FOrtuna sa iti faci feed pe arcas sa te faci hero. Tu nu esti in stare sa iti enchantezi itemele si tu vrei sa iti faci alt caracter sa devii hero, trezestete frate la realitate, nu esti asa de bun pe cum visezi ca esti. Mai ai de mancat Lineage pe paine inca 2 vieti ca sa ajungi tu ca leaderu clanului
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  CursedSoul Fri Mar 12, 2010 7:55 pm

Twisted Evil Frate ron.. te-a facut de kkt massacre ... in fine dar cat va certati voi , haideti pe un low rate , l2 arion(l2 dex) sau l2 kung fu ... sunt servere ft marfa pe care joc eu si SasukeUchiha (dati si voi id-uri-le de skype , dak aveti)
CursedSoul
CursedSoul

Posts : 8
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Fri Mar 12, 2010 7:57 pm

massacre mai dute'n mortii matii ca tot cu nasu p sus esti in gatu rasei matii.. parca u esti un vip asa ai ziso pe aia .. ca cica tea facut de ras Evil or Very Mad te crezi prea bun..
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  CursedSoul Fri Mar 12, 2010 8:04 pm

bai lasand toate prieteniile sincer, massacre a fost mai buni decat toti care dam commuri sunny aici
CursedSoul
CursedSoul

Posts : 8
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Fri Mar 12, 2010 8:07 pm

chiar nu am observat nimic... decat sa comenteze la toate.. dau pe ron de 100 de ori mai mult k p mass Evil or Very Mad
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Fri Mar 12, 2010 8:10 pm

hmmm nu cred massacre e mai bun dar joaca prea din greu can ronaldo joaca de distractie daia sau enervat unii pe altii What a Face

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Fri Mar 12, 2010 8:13 pm

si app el vorbeste ca nu le tineam piept la b2b pe fortuna.. da ii scotea b2b'u tot l2'u din cap la tot lodu lui
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Fri Mar 12, 2010 8:14 pm

da a fost un timp cand am iesit din lod si am intrat in b2b a fost ffff distractiv What a Face

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Fri Mar 12, 2010 11:15 pm

NU am zis si nu am scris nicaieri ca eu sunt cel mai bun la lineage, si nici nu m aiau de nimeni fara motiv ca toti suntem oameni si gresim nu suntem perfecti. Dar nu chiar si in cazu lui Ronaldo... el ca a fost clan leader pe fortuna ma asteptam l amai mult decat el, daca dupa atata vreme el NU STIE CE BUFFE SA IA?! imi pare rau sa zic da este un noob si toti in cazu lui ca nu el este singur...
si casa vedeti si voi la ce am referam facut un print la ce mi-a zis leaderu despre romanii pe care i-am bagat in clan la noi

https://2img.net/r/ihimizer/img251/4585/57233347.jpg

Ai partial dreptate sasuke... toti jucam l2 pentru distractie dar diferenta intre mine si ron e ca mie imi place sa exploatez mai mult caracteru cu care joc si prefer munca in echipa si sincronizarea, niciodata nu am avut si nici nu am incercat sa am cel mai bun echipament de pe server... pt mine conta ca fiecare sa joace cu ce se stie cel mai bine astfel ai parte de un pvp bun
Dar ca majoritatea romanilor de care am dat pe orice server am mers... ABSOLUT TOTI vor sa fie cei mai tari si vor sa faca cat mai multe killuri, chiar se provoaca intre ei car in cele din urme se cearta si se injura.

SasukeUchiha wrote:da a fost un timp cand am iesit din lod si am intrat in b2b a fost ffff distractiv What a Face
apropo care ai fost tu din b2b? ai vre-o dovada sa te cred si eu?

NightBringer wrote:si app el vorbeste ca nu le tineam piept la b2b pe fortuna.. da ii scotea b2b'u tot l2'u din cap la tot lodu lui
Imi areti vre-un print sau ceva cand ati avut vre-o sansa vs careva din b2b?
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  SasukeUchiha Fri Mar 12, 2010 11:26 pm

crezi ce vrei cand faceam parte din clan u inca nu revenisei pe server deci n-ai de unde sa stii, problema e ca miam pierdut toate amintirile de pe fortuna odata cu reformatarea computerulu Crying or Very sad
oricum sa cam luat de tn clanleaderul lol!
ron mai dezamagit Crying or Very sad

SasukeUchiha

Posts : 11
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  CursedSoul Fri Mar 12, 2010 11:36 pm

Infinity Alliance FTW! cheers cheers cheers Lineage 2 Fortuna FTW! WOA WAR"S FTW! cheers cheers cheers
CursedSoul
CursedSoul

Posts : 8
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  POiSON Sat Mar 13, 2010 5:30 am

Ronaldo7 wrote:Mah...la cat de retardat mintal e clan leaderul ala....Si nu cred k yo nu m'am bufat bine:))...Pai ma face pe mine prost si idiot k mi'am facut un alt caracter?Si mi'am bagat pula...Ala ia jocul prea in serios...frate jocul asta e "for fun" nu pentru maniaci care stau toata ziua in casa si o dau pe laba ca n'au ce fute...Si app...e pardaf omu...a trebuit sa vina aseara 7 oameni k sa ma omoare pe mine si pe cs;) k i'am futut pe 4....
Ala imi zice mie k pierd timpul la farmat sau sa cresc...Pe el il doare in pula k el foloseste cheaturi...si mi'am bagat pula.Asa k ne vedem la siege la aden sa vedem acolo cat de bun e clanu ala k prea il lauzi asa mult...
Oh, Doamne Ronaldo poate vrei să scrii o carte?
Vă rugăm să păstraţi shutted PC-ului dvs. jos: D
Bine aţi venit kidding: P sa te distrezi cu masacrul de la

POiSON

Posts : 19
Join date : 2010-03-10

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Massacre Sat Mar 13, 2010 2:13 pm

POiSON wrote:Oh, Doamne Ronaldo poate vrei să scrii o carte?
Vă rugăm să păstraţi shutted PC-ului dvs. jos: D
Bine aţi venit kidding: P sa te distrezi cu masacrul de la
Dude don't stick your nose where it dosent belong... i give u a F for the translation... it dosent make any snece
Massacre
Massacre

Posts : 41
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  xXChipXx Sun Mar 14, 2010 7:01 pm

fiecare joaca nenorocitul asta de joc cum vrea pula lui, eu joc cum a zis massacre pt smardoiala tata, dak se poate sa bat tot de unul singur , decat sa fiu in echipa cu prosti si sa mi se umfle vena de la gatlej , mai bine joc in 2 da buni , si cand spun asta sa aiba itemele plusate , sa le fuga oleak mintea, sa stie ce skille sa dea si cand sa le dea.niciodata decand joc l2 nu mi-a placut sa fac questuri, sa fiu clan leader.. pf nu m-o atras chestiile astea si nici no o sa ma atraga vreodata,ce imi place e sa imi fut iteme sanatoase si veniti la tata.clanleaderu ala e prea frustrat (parerea mea) CITEZ " WHO THE HELL INVITED THOSE NOOBS IN MY CLAN(my work from an entire life) OMG I WILL KILL MY SELF" am exagerat putin Smile)
xXChipXx
xXChipXx

Posts : 9
Join date : 2010-03-07

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  NightBringer Mon Mar 15, 2010 12:52 pm

am gasit un sv nou de gracia final cu multe customuri care imi place Smile clown

Rates!!!
.......................................................................
RateXp = 450
RateSp = 500
RateDropAdena = 2000
.......................................................................
Enchant!!!!
.......................................................................
EnchantChanceWeapon = 70
EnchantChanceBlessed = 100
EnchantChanceArmor = 70
EnchantChanceJewelry = 70
EnchantMaxWeapon = 25
EnchantMaxArmor = 30
EnchantMaxJewelry = 30
EnchantSafeMax = 5
.......................................................................
°Global GK with Gracia Areas
°Special GK
°GM Shop
°NPC Augment
°NPC Skills for clan
°Server Info
°Noblesse npc
°Name Color
°Buffer
°Pets & Bracelets Shop
°Misc Items Shop
°Anti PK
Custom LionPet
°Armors: AION Wings, Epic Wings, Epic Dark Knight, Epic Infernal, Epic MetalStorm, Saint Seiya Taurus,
Set Ice, Red Epic, Sacrifice, Titanium, hoods e helmet, BatMan Cape, GreenLantern Cape, Super-Man Cape.
°Weapons: AION Wepons, Weapon Epic, Dragon Shield, Dual Zaricher.

Server Site: http://www.l2solaris.tk/

Si o imagine sa vedeti si voi cam cum e : Romanian Section Shot00009de.th
NightBringer
NightBringer

Posts : 12
Join date : 2010-03-07
Age : 31
Location : Romania

Back to top Go down

Romanian Section Empty Re: Romanian Section

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum